سرمایه گذاری در گرجستان | ثبت شرکت در گرجستان | اقامت گرجستان

فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان | اقامت دائم گرجستان | راهنمای سرمایه گذاری در گرجستان | خرید ملک در گرجستان | تحصیل در گرجستان | کشاورزی در گرجستان | اخذ پاسپورت گرجستانشرکت های سرمایه گذاری در گرجستان

در این صفحه صرفا چند شرکت معرفی میگردد و مدیریت این وبلاگ هیچ توضیه ای نسبت به شرکت های معرفی شده ذیل ندارد. برای ما جای بسی توفیق و سعادت خواهد بود اگر بتوانیم با داشتن كوله باری از تجربه و بهره مندی از دوستانی سالم، توانمند و متخصص، همچون مشعلی فروزان راهنمای سالم و صادقی برای شما در مسیر مهاجرت به گرجستان باشیم و می دانیم، باور داریم و مدعی هستیم كه شما عزیزان همواره الگوی شایسته ای به عنوان یک ایرانی برای جهانیان و پرچم دار این مرز و بوم پرگهر درسطوح مختلف علمی، هنری، ورزشی و یا رسیدن به مراتب عالی اقتصادی و تجاری و … خواهید بود كه در این راستا ما نیز با افتخار از عملكردمان، با سوابقی درخشان و با دلی مالامال از امید، پشتیبان و دوشادوش شما در حد استطاعت خواهیم ایستاد.
شرکت سام جورجیا

شرکت سام جورجیا

وکلای شرکت ما با کوله باری از تجربه و بیش از هشت سال فعالیت حقوقی در گرجستان و داشتن بیش از چهارصد پرونده حقوقی و سرمایه گذاری با کلیه قوانین روز کشور گرجستان آشنا هستند. شرکت سام جورجیا با بهره مندی از وکلای زبده و کارشناسان مجرب آماده خدمات رسانی در زمینه های زیر است : -) اخذ اقامت گرجستان -) ثبت شرکت در گرجستان -) اقامت دائم گرجستان -) ثبت اختراع در گرجستان -) مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان -) اخذ کلیه مجوزهای قانونی از کلیه ارگان های گرجستان -) گرفتن کارت اقامت گرجستان -) مشاوره ازدواج در گرجستان و ثبت آن -) اخذ پاسپورت گرجستان و شهروندی مطابق با قوانین جاری گرجستان -) قبول کلیه پرونده های حقوقی و کیفری در دادگاه های گرجستان -) حسابداری در گرجستان و انجام کلیه امور مالیاتی شرکت شما جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره : اقامت گرجستان – ثبت شرکت در گرجستان – کارت اقامت گرجستان – سرمایه گذاری در گرجستان و … با مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت سام جورجیا تماس بگیرید.

آریا گرجستان

رباره هلدینگ “آریا” (گرجستان) بیشتر بدانید…

مرکز تخصصی مشاوره سرمایه گذاری، مهاجرت و املاک با نام تجاری “آریا” (گرجستان) و “Aria” در سال 2016 با تجمیع پنج شرکت فعال به نام های Aria GE Co, GEOpers, EnsiGroup , World Bus LTD, TrustfulTreatment با هدف تجمیع خدمات تخصصی اقامت, خرید و پیش خرید و اجاره املاک مسکونی, خرید و اجاره املاک توریستی و تجاری, مشاوره تخصصی سرمایه گذاری و مهاجرت در تفلیس گرجستان تشکیل شد.

اهداف ما

هدف ما از تشکیل این گروه هلدینگ ارائه اطلاعات جامع و خدمات حرفه ای به مسافران و ایرانیان مقیم گرجستان و خارج از گرجستان درر شرکت ها و دفاتر تخصصی با نام تجاری “آریا” (گرجستان) و “Aria” می باشد.

شعب “آریا” (گرجستان)

این هندلینگ با در اختیار داشتن 4 شعبه در مراکز پرتعدد شهر تفلیس و با قابلیت دسترسی آسان ضمن ارائه تمامی خدمات در هر شعبه، توانسته است خدمات را بصورت تفکیک شده و تخصصی در شعب  مختلف ارائه دهد. شعبه 1: گرجستان، تفلیس، خیابان سابورتالو، کوچه کارتوزیا، ساختمان M2، آریا آفیس. تخصص: مشاوره و سرمایه گذاری در گرجستان مدیریت: دکتر علی الموتی تلفن مستقیم: 00995.555503333 شعبه 2: گرجستان، تفلیس، خیابان لسلیدزه، شماره 14. تخصص: اجاره خانه در گرجستان, اجاره آپارتمان در گرجستان, اجاره مغازه در گرجستان, خرید زمین در گرجستان, رزرو هتل در گرجستان مدیریت: ایلیا دهقانیشویلی تلفن مستقیم: 00995.555432030 شعبه 3: گرجستان، تفلیس، خیابان آقماشمبلی، شماره 137. تخصص: اخذ اقامت گرجستان, مشاوره, مهاجرت به گرجستان مدیریت: علی کهنگی تلفن مستقیم: 00995.593508709 شعبه 4: گرجستان، تفلیس، خیابان لسیلیدزه، کوچه لسلیدزه، شماره 17. تخصص: خرید خانه در گرجستان, خرید آپارتمان در گرجستان, پیش خرید خانه در گرجستان, پیش خرید آپارتمان در گرجستان, اجاره خانه در گرجستان, اجاره آپارتمان در گرجستان مدیریت: بهرام بصیری تلفن مستقیم: 00995.555513333

هشدار!

تعداد نسبی مراکز مشاوره املاک گرجستان و اقامت گرجستان و تعداد فراگیر افراد مدعی این خدمات که بدون داشتن سابقه کافی، شهرت، شرکت و دفتر کار مشخص عموماً با سوء استفاده از کمبود اطلاعات محلی منجر به تارضایتی مراجعین و متقاضیان سرمایه گذاری و مهاجرت در گرجستان شده رو به افزایش است.

کارشناسان با تجربه

تمامی مدیران عامل شعب ما دارای تخصص و رزومه حرفه ای در تفلیس گرجستان می باشند و به منظور پاسخگوئی کامل و تخصصی همه روزه (حتی تعطیلات) از ساعت 10 صبح الی 10 شب شخصاً پاسخگو و پذیرای مراجعات حضوری، تمای های تلفنی و ایمیل های شما می باشند. شرکت دیسکاور این شرکت با بهره مندی از کارشناسان متخصص گرجی که اغلب مدیران ارشد گرجستان هستند جهت سرمایه گذاری شما عزیزان در کشور گرجستان همراه شما خواهند بود. با توجه به همکاری این شرکت با بزرگ ترین کمپانی های مطرح در این زمینه ، کسب  و کار پیشنهادی خود را تضمین مینماید.